Weedlovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Weedlovers

..So high....
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
Opet malo ništa
Dobrodošao/la natrag:

 

I mi imamo Holivud!!!

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/ica Poruka
Stojko
Bog i batina
Bog i batina
Stojko

Male Broj postova : 3679
Starost : 40
Lokacija : Zelina
Points : 3181
Registration date : 09.02.2009

I mi imamo Holivud!!! Vide
PostajNaslov: I mi imamo Holivud!!!   I mi imamo Holivud!!! I_icon_minitimeuto tra 21, 2009 9:29 am

Baba stukla susjedu jer joj hoće zbartiti deda!!!!



Jožica (67) kaže da su supružnici Antolić slučajevi za psihijatriju te da njoj ne treba dedek. Štefanija je priznala da je udarila susjedu jer je zaslužila

Štefanija Antolić (81) iz Ivanića Desinićkog u Zagorju bolesno je ljubomorna. Uvjerena je da joj susjeda Jožica Preglej (67) pokušava oteti supruga Stanka (83). Bakice su se zbog njega i potukle. Štefanija je na cesti drvenim kolcem nasrnula na mlađu susjedu.
- Udarila sam ju jer očijuka s mojim mužem Stankom i hoće mi ga preoteti. Govori mi i da bi bilo najbolje da odem u bolnicu - ispričala je Štefanija za Večernji list. Dodaje da je Jožica iz Slovenije u Zagorje došla samo da nađe muža. Najbolje bi bilo, očajna je Štefanija, da se tamo i vrati. Jožica je u tučnjavi lakše ozlijeđena. Zadobila je hematome po ramenu i ruci.
- To je izvan svake pameti. Oni su oboje slučajevi za psihijatriju. Udovica sam od 67 godina i ne trebam dedeka od 83 - sve je oštro demantirala Jožica. Zagorski Romeo u ponedjeljak nije bio u selu. Otišao je u Pregradu po umjetni gnoj. Policija je protiv Štefanije podnijela prijavu za narušavanje javnog reda i mira.

smjehic smjehic
[Vrh] Go down
https://weedlover.4umer.com
Dr.Olja
Zakačenko
Zakačenko
Dr.Olja

Female Broj postova : 741
Starost : 43
Points : 513
Registration date : 10.02.2009

I mi imamo Holivud!!! Vide
PostajNaslov: Re: I mi imamo Holivud!!!   I mi imamo Holivud!!! I_icon_minitimeuto tra 21, 2009 7:32 pm

Normalno da ju je opalila! Kaj je ta slovenka tu dosla barit nase dedeke!
[Vrh] Go down
honeybunny
Diler
Diler
honeybunny

Female Broj postova : 3372
Starost : 39
Lokacija : Molim lijepo administratora da ne drka po mom profilu :)
Points : 2908
Registration date : 09.02.2009

I mi imamo Holivud!!! Vide
PostajNaslov: Re: I mi imamo Holivud!!!   I mi imamo Holivud!!! I_icon_minitimeuto tra 21, 2009 8:18 pm

Dr.Olja je napisao/la:
Normalno da ju je opalila! Kaj je ta slovenka tu dosla barit nase dedeke!


Tak je, i ja bum stukla sa štakom svaku koja bu mog Stojka pogledala kad bumo stari, nepokretni i impotentni!!! ludababa

smjehic
[Vrh] Go down
Stojko
Bog i batina
Bog i batina
Stojko

Male Broj postova : 3679
Starost : 40
Lokacija : Zelina
Points : 3181
Registration date : 09.02.2009

I mi imamo Holivud!!! Vide
PostajNaslov: Re: I mi imamo Holivud!!!   I mi imamo Holivud!!! I_icon_minitimeuto tra 21, 2009 8:47 pm

Dr.Olja je napisao/la:
Normalno da ju je opalila! Kaj je ta slovenka tu dosla barit nase dedeke!

Tako je, nemrem smislit neku slovensku dotepenku kak se skompa sa našim ljudima????


honeybunny je napisao/la:

Tak je, i ja bum stukla sa štakom svaku koja bu mog Stojka pogledala kad bumo stari, nepokretni i impotentni!!! ludababa

smjehic


Ma daaaaaaj, naj biti tako škrta, sve treba dijeliti, ima dosta za sve!!!
fucka
[Vrh] Go down
https://weedlover.4umer.com
Sponsored content




I mi imamo Holivud!!! Vide
PostajNaslov: Re: I mi imamo Holivud!!!   I mi imamo Holivud!!! I_icon_minitime

[Vrh] Go down

I mi imamo Holivud!!!

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum: Ne moľeą odgovarati na postove.
Weedlovers :: Svašta nešto :: Lijepo -