Weedlovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Weedlovers

..So high....
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
Opet malo ništa
Dobrodošao/la natrag:

 

Chargoggagoggmanc hauggagogg- chaubunagungamaugg

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/ica Poruka
Stojko
Bog i batina
Bog i batina
Stojko

Male Broj postova : 3679
Starost : 40
Lokacija : Zelina
Points : 3181
Registration date : 09.02.2009

Chargoggagoggmanc hauggagogg- chaubunagungamaugg Vide
PostajNaslov: Chargoggagoggmanc hauggagogg- chaubunagungamaugg   Chargoggagoggmanc hauggagogg- chaubunagungamaugg I_icon_minitimečet tra 23, 2009 2:48 pm

JEZERO u Websteru, u državi Massachusetts, postao je predmetom lokalne rasprave. Naime, jezero pod nazivom Chargoggagoggmanchauggagoggchaubunagungamaugg krasi najduži naziv za neko mjesto ili prirodnu pojavu u SAD-u.

"Ti loviš ribu na svojoj strani, ja lovim na svojoj, na sredini ne lovi nitko"

Iako ime jezera rijetko tko može i izgovoriti, stanovnici tog mjesta zaključili su da je naziv zapravo već godinama krivo napisan. Budući da u nazivu ima čak 45 slova, pisanje i izgovaranje jezera poprilično je neizvedivo. Jedni tvrde da 20. slovo imena nije "O", već da bi tamo trebalo biti slovo "U", kao i da 38. slovo nije "H", već da bi tu trebalo ići slovo "N". Originalno ime jezera dolazi od lokalnog plemena Nipmucka, a u prevedenom nazivu znači "Mjesto za loviti ribu na granici".

Chargoggagoggmanc hauggagogg- chaubunagungamaugg Webster_Mm_internetMeđutim, postoji još jedna legenda po kojoj je jezero dobilo ime. Legenda govori da naziv jezera zapravo znači "Ti loviš ribu na svojoj strani, ja lovim na svojoj, na sredini ne lovi nitko". Jezero Chargoggagoggmanchauggagoggchaubunagungamaugg, kada se piše svojim punim nazivom je najdulje ime za mjestu u SAD-u, a 6. u cijelom svijetu.


Zadnja promjena: Stojko; pet tra 24, 2009 9:13 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://weedlover.4umer.com
honeybunny
Diler
Diler
honeybunny

Female Broj postova : 3372
Starost : 39
Lokacija : Molim lijepo administratora da ne drka po mom profilu :)
Points : 2908
Registration date : 09.02.2009

Chargoggagoggmanc hauggagogg- chaubunagungamaugg Vide
PostajNaslov: Re: Chargoggagoggmanc hauggagogg- chaubunagungamaugg   Chargoggagoggmanc hauggagogg- chaubunagungamaugg I_icon_minitimečet tra 23, 2009 4:15 pm

Zakon, ja bum si tak dijete nazvala!!! smjehic
[Vrh] Go down
Dr.Olja
Zakačenko
Zakačenko
Dr.Olja

Female Broj postova : 741
Starost : 43
Points : 513
Registration date : 10.02.2009

Chargoggagoggmanc hauggagogg- chaubunagungamaugg Vide
PostajNaslov: Re: Chargoggagoggmanc hauggagogg- chaubunagungamaugg   Chargoggagoggmanc hauggagogg- chaubunagungamaugg I_icon_minitimečet tra 23, 2009 7:32 pm

honeybunny je napisao/la:
Zakon, ja bum si tak dijete nazvala!!! smjehic

Sina ili kcer?
[Vrh] Go down
honeybunny
Diler
Diler
honeybunny

Female Broj postova : 3372
Starost : 39
Lokacija : Molim lijepo administratora da ne drka po mom profilu :)
Points : 2908
Registration date : 09.02.2009

Chargoggagoggmanc hauggagogg- chaubunagungamaugg Vide
PostajNaslov: Re: Chargoggagoggmanc hauggagogg- chaubunagungamaugg   Chargoggagoggmanc hauggagogg- chaubunagungamaugg I_icon_minitimepet tra 24, 2009 12:44 am

Dr.Olja je napisao/la:
honeybunny je napisao/la:
Zakon, ja bum si tak dijete nazvala!!! smjehic

Sina ili kcer?


svejedno, to je uniseks ime!!!
[Vrh] Go down
Sponsored content




Chargoggagoggmanc hauggagogg- chaubunagungamaugg Vide
PostajNaslov: Re: Chargoggagoggmanc hauggagogg- chaubunagungamaugg   Chargoggagoggmanc hauggagogg- chaubunagungamaugg I_icon_minitime

[Vrh] Go down

Chargoggagoggmanc hauggagogg- chaubunagungamaugg

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum: Ne moľeą odgovarati na postove.
Weedlovers :: Svašta nešto :: Lijepo -