Weedlovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Weedlovers

..So high....
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
Opet malo ništa
Dobrodošao/la natrag:

 

Kurva pahuljica

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/ica Poruka
Stojko
Bog i batina
Bog i batina
Stojko

Male Broj postova : 3679
Starost : 40
Lokacija : Zelina
Points : 3181
Registration date : 09.02.2009

Kurva pahuljica Vide
PostajNaslov: Kurva pahuljica   Kurva pahuljica I_icon_minitimečet svi 21, 2009 10:22 pm

"OSJEĆAM se kao da sam u filmu 'Potres'. Kurva pahuljica Fat-woman

Ne znam pomiče li se zemlja njezinim klijentima, ali nama se svakako pomiče", izjavio je Carolso Hoffman, susjed koji živi pokraj prostitutke koja teži čak 115 kilograma. Naime, samohrana majka Ilnes Lorbach odlučila je iskoristiti privilegiju, odnosno legalizaciju prostitucije u Njemačkoj pa je od svog stana napravila mali bordel. Svakodnevno je posjećuje oko deset mušterija, što je počelo smetati susjedima koji zbog divlje Ilnes ne mogu spavati.

"Teško je biti samohrana majka koja pritom radi. Trudim se biti diskretna koliko god je to moguće"

"Kristalni predmeti nam padaju s polica i slike sa zidova kad god našoj susjedi stigne mušterija. Zamislite seksualnu zvijer od 115 kilograma koja divlja po stanu i zadovoljava svoje mušterije", rekao je Hoffman za britanski The Sun. Osim njega, požalila se i druga susjeda koja kaže kako je prošli tjedan tijekom njezine agresivne terapije ostala bez dvije vrijedne čaše od kojih svaka vrijedi 100 funti.

"Jako je teško biti samohrana majka koja pritom radi. Trudim se biti diskretna koliko god je to moguće", izjavila je na sudu 36-godišnja Njemica koja kroz čiji stan dnevno prođe oko deset klijenata. Sutkinja još uvijek nije donijela nikakvu presudu već je rezervirala drugi termin kako bi čula žalbe oštećenih susjeda.
[Vrh] Go down
https://weedlover.4umer.com
honeybunny
Diler
Diler
honeybunny

Female Broj postova : 3372
Starost : 39
Lokacija : Molim lijepo administratora da ne drka po mom profilu :)
Points : 2908
Registration date : 09.02.2009

Kurva pahuljica Vide
PostajNaslov: Re: Kurva pahuljica   Kurva pahuljica I_icon_minitimečet svi 21, 2009 10:57 pm

A, kaj veliš Stojko?? Nemoj mi samo reći kad budemo išli u Njemačku da moraš nekaj na brzinu obavit!!! hihoce
[Vrh] Go down
Dr.Olja
Zakačenko
Zakačenko
Dr.Olja

Female Broj postova : 741
Starost : 43
Points : 513
Registration date : 10.02.2009

Kurva pahuljica Vide
PostajNaslov: Re: Kurva pahuljica   Kurva pahuljica I_icon_minitimesri svi 27, 2009 1:48 am

Ak moze ona, mogu i ja!!
[Vrh] Go down
Sponsored content




Kurva pahuljica Vide
PostajNaslov: Re: Kurva pahuljica   Kurva pahuljica I_icon_minitime

[Vrh] Go down

Kurva pahuljica

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum: Ne moľeą odgovarati na postove.
Weedlovers :: Svašta nešto :: Onako nedefinirano -