Weedlovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Weedlovers

..So high....
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
Opet malo ništa
Dobrodošao/la natrag:

 

Što žene rade pizdama!!!

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/ica Poruka
Stojko
Bog i batina
Bog i batina
Stojko

Male Broj postova : 3679
Starost : 40
Lokacija : Zelina
Points : 3181
Registration date : 09.02.2009

Što žene rade pizdama!!! Vide
PostajNaslov: Što žene rade pizdama!!!   Što žene rade pizdama!!! I_icon_minitimeuto vel 09, 2010 10:14 pm

Što je to vaginalna rejuvencija? Tko uopće želi izbijeliti svoje stidne usne? Možemo postavljati tisuće pitanja, ali odgovor je jednostavan, žene svoje genitalije podvrgavaju plastičnim operacijama, a vaginoplastika cvjeta.
Što nije u redu s vašom vaginom? Ako je vaš odgovor "s mojom je vaginom sve u redu", vjerojatno niste u pravu jer iz industrije ljepote smatraju da su vagine ružne i da smrde, a isto tako nadodaju i da se zbog toga ne treba brinuti jer s novcem se sve može srediti, prenosi alternet.org.

Problem: pizda smrdi
Rješenje: Vaginalni dezodoransi
Za žene koje nisu zadovoljne mirisom svojih genitalija, pobrinule su se neke kozmetičke kuće koje u ponudi imaju i dezodoranse za vaginu zahvaljujući kojima, kako oni tvrde, "žena može uživati u tome što je žena".

Problem: pizda je prljava
Rješenje: Ispiranje
Ispiranje vagine je postupak kojim sa putem specijalnih plastičnih šprica u rodnicu unose za to predviđene otopine, kako bi se isprao iscjedak, sperma, ostaci menstrualne krvi, spriječio neugodni miris intimnih dijelova...

Problem: pizda je opuštena
Rješenje: Vaginalna rejuvencija
Vaginalna rejuvenacija je "pomlađivanje" rodnice. Sužavanje njena ulaza poboljšava snagu i kontrolu mišića koji su oslabjeli. Nakon porođaja rodnica se nepovratno rasteže i širi umanjujući ugodu tijekom spolnog odnosa. Mišići rodnice su previše opušteni, njihova snaga i kontrola su umanjene. No to se može srediti estetskom i funkcionalnom kirurškom intervencijom.

Problem: pizda je ružna
Rješenje: Labioplastika
Labioplastika je kirurški postupak kojim se mijenja neželjeni izgled stidnih usana. Neke žene ne žele viseće usne, nekima su premale, a dobra vijest je što i za to ima rješenja.

Problem: pizda ima loš okus
Rješenje: Vaginalni mint
Kao što postoje bomboni za ublažavanje neugodnog zadaha, tako postoji i nešto slično za vaginu, a sve kako bi se žena osjećala ugodnije za vrijeme oralnog seksa i kako bi njezin muškarac više uživao.

Problem: pizda je ružne boje
Rješenje: Izbjeljivanje vagine
Dakle, sve one žene koje smatraju da im je koža oko stidnih usana i oko ulaza u vaginu pretamna, i to mogu promijeniti zahvaljujući metodi izbjeljivanja kože.

Iako mnogi doktori i stručnjaci neke od ovih zahvata ne podržavaju, činjenica je da su mnoge žene nezadovoljne izgledom svojih pizda jer je vaginoplastika sve popularnija.



http://www.net.hr/seks-i-veze/page/2010/02/09/0388006.html
[Vrh] Go down
https://weedlover.4umer.com
honeybunny
Diler
Diler
honeybunny

Female Broj postova : 3372
Starost : 39
Lokacija : Molim lijepo administratora da ne drka po mom profilu :)
Points : 2908
Registration date : 09.02.2009

Što žene rade pizdama!!! Vide
PostajNaslov: Re: Što žene rade pizdama!!!   Što žene rade pizdama!!! I_icon_minitimeuto vel 09, 2010 10:25 pm

E baš čitam tekst i mislim si pa na kojem to portalu piše pizda umjesto pizda i sad sam se sjetila da je to tu narihtano tak smjehic

Hm, hm....što reći.... misli Mislim, mene uopće ne čude takvi zahvati u današnje vrijeme. Ljudi svašta rade, pogotov ko ima para...Uostalom prije svega toga je postojalo i analno izbjeljivanje jer žene (i neki pederi) ne bi htjele da im je šupak smeđi.
Jedino kaj mogu shvatit je ova tekućina za ispiranje jer se tu radi o čistoj higijeni, a nemreš baš uzet tuš i gurnut ga nutra da si ispereš.
Vaginalni mint - lubrikatni za pušenje s okusom, to su slične stvari. Al mislim sve skupa je jednostavno too much...
[Vrh] Go down
Stojko
Bog i batina
Bog i batina
Stojko

Male Broj postova : 3679
Starost : 40
Lokacija : Zelina
Points : 3181
Registration date : 09.02.2009

Što žene rade pizdama!!! Vide
PostajNaslov: Re: Što žene rade pizdama!!!   Što žene rade pizdama!!! I_icon_minitimeuto vel 09, 2010 10:26 pm

pih koja si ti konzerva!!!!
[Vrh] Go down
https://weedlover.4umer.com
honeybunny
Diler
Diler
honeybunny

Female Broj postova : 3372
Starost : 39
Lokacija : Molim lijepo administratora da ne drka po mom profilu :)
Points : 2908
Registration date : 09.02.2009

Što žene rade pizdama!!! Vide
PostajNaslov: Re: Što žene rade pizdama!!!   Što žene rade pizdama!!! I_icon_minitimeuto vel 09, 2010 10:40 pm

Jel ti imaš možda nekaj protiv moje pizde, kao takve???
[Vrh] Go down
Stojko
Bog i batina
Bog i batina
Stojko

Male Broj postova : 3679
Starost : 40
Lokacija : Zelina
Points : 3181
Registration date : 09.02.2009

Što žene rade pizdama!!! Vide
PostajNaslov: Re: Što žene rade pizdama!!!   Što žene rade pizdama!!! I_icon_minitimeuto vel 09, 2010 10:45 pm

A pazi ovo!!!

Citat tvoj
"E baš čitam tekst i mislim si pa na kojem to portalu piše pizda umjesto pizda i sad sam se sjetila da je to tu narihtano tak"


Nemam kao takve!!!! Rolling Eyes
[Vrh] Go down
https://weedlover.4umer.com
honeybunny
Diler
Diler
honeybunny

Female Broj postova : 3372
Starost : 39
Lokacija : Molim lijepo administratora da ne drka po mom profilu :)
Points : 2908
Registration date : 09.02.2009

Što žene rade pizdama!!! Vide
PostajNaslov: Re: Što žene rade pizdama!!!   Što žene rade pizdama!!! I_icon_minitimeuto vel 09, 2010 11:05 pm

ne, ne, daj ti meni lijepo sad reci koje od ovih zahvata bi ja trebala primjenit na svojoj pipici?? ajmo, da čujem!
[Vrh] Go down
Stojko
Bog i batina
Bog i batina
Stojko

Male Broj postova : 3679
Starost : 40
Lokacija : Zelina
Points : 3181
Registration date : 09.02.2009

Što žene rade pizdama!!! Vide
PostajNaslov: Re: Što žene rade pizdama!!!   Što žene rade pizdama!!! I_icon_minitimeuto vel 09, 2010 11:10 pm

Ma jooooj pa nista...mozda nesto malo samo....ali nista bitno gibanica
[Vrh] Go down
https://weedlover.4umer.com
Sponsored content




Što žene rade pizdama!!! Vide
PostajNaslov: Re: Što žene rade pizdama!!!   Što žene rade pizdama!!! I_icon_minitime

[Vrh] Go down

Što žene rade pizdama!!!

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum: Ne moľeą odgovarati na postove.
Weedlovers :: Svašta nešto :: Sex i sve o njemu -