Weedlovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Weedlovers

..So high....
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
Opet malo ništa
Dobrodošao/la natrag:

 

Trenutak istine- namještaljka

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/ica Poruka
Stojko
Bog i batina
Bog i batina
Stojko

Male Broj postova : 3679
Starost : 40
Lokacija : Zelina
Points : 3181
Registration date : 09.02.2009

Trenutak istine- namještaljka Vide
PostajNaslov: Trenutak istine- namještaljka   Trenutak istine- namještaljka I_icon_minitimečet vel 26, 2009 10:13 am

Nema šanse da netko osvoji 500.000 kuna ako mu Nova TV to ne namjesti. To nije 'Trenutak istine’ nego klopka, tvrdi Aleksandra Rajković (26). Prešla je prag od 50.000 kuna priznavši da se seksala s dvojicom, da nije uspjela uzbuditi muškarca te da je ismijavala partnera jer nije postigao erekciju. Ostala je bez novca jer je poligraf pokazao da laže odgovorivši “ne” na pitanje je li se tijekom vožnje na autocesti naizmjenično seksala s dvojicom.
- Pa kako bi se to uopće moglo izvesti? Tko bi vozio?! Priznala sam da sam se seksala s dvojicom, seksala sam se i na autocesti. Zašto ne bih priznala i ovo da je istina?! Poligrafist mi je nakon emisije rekao da sam, kao pametna cura, trebala odustati na 25.000 kuna jer se dalje ne može - rekla je Aleksandra. Htjela je tužiti Novu, no odvjetnik joj je rekao da nema smisla jer su se dobro zaštitili ugovorom.

Izvor: 24 sata
___________________________________________________________________

Zakaj ljudi uopće idu na takve emisije???? pocelu misli misli
[Vrh] Go down
https://weedlover.4umer.com
Dr.Olja
Zakačenko
Zakačenko
Dr.Olja

Female Broj postova : 741
Starost : 43
Points : 513
Registration date : 10.02.2009

Trenutak istine- namještaljka Vide
PostajNaslov: Re: Trenutak istine- namještaljka   Trenutak istine- namještaljka I_icon_minitimepet vel 27, 2009 1:34 pm

Zato kaj su gluuuuupi! Pa normalno da niko nece osvojit 500 tisuca, to je bilo ocigledno od 1. emisije.
Ak je neko vec naumil priznat sva sranja, i tokom emisije i prizna sva sranja, ne vjerujem da bi onda odjednom pocel lagat, onak, tek tak, jer mu je bed priznat.
Ma glupost! Debilana teska!
[Vrh] Go down
honeybunny
Diler
Diler
honeybunny

Female Broj postova : 3372
Starost : 39
Lokacija : Molim lijepo administratora da ne drka po mom profilu :)
Points : 2908
Registration date : 09.02.2009

Trenutak istine- namještaljka Vide
PostajNaslov: Re: Trenutak istine- namještaljka   Trenutak istine- namještaljka I_icon_minitimepon oľu 02, 2009 1:25 pm

ma meni je najjadnije u cijeloj toj priči kaj ljudi doslovno prodaju svoj život, a kaj je najbolje na kraju još i popuše pare. i na čemu su onda??? obitelj ti zamjera, frendovi ti zamjeraju, a ko zna kak tvoj poslodavac gleda na tvoje priznanje da se seksaš na radnom mjestu... da, ko ona kuharica kaj je priznala da se seksala u kuhinji svog restorana, pa ti odi tam na ručak!!!
ne znam, čista pohlepa i to je sve skupa jako žalosno... gjupan
[Vrh] Go down
Stojko
Bog i batina
Bog i batina
Stojko

Male Broj postova : 3679
Starost : 40
Lokacija : Zelina
Points : 3181
Registration date : 09.02.2009

Trenutak istine- namještaljka Vide
PostajNaslov: Re: Trenutak istine- namještaljka   Trenutak istine- namještaljka I_icon_minitimeuto oľu 03, 2009 2:14 pm

Žalosna je i Farma i BB i Mjenjam ženu i svi ostali debilno šoovi u kojima ljudi prodaju svoj život za sitnu lovu kako bi ljudi koji nemaju život bili oduševljeni sa njima naravno nazvali 060 66 55 44 te i tako dali svoj glas za omiljenog kandidata!!!!

Takvo je vrijeme, sve za lovu pa čak i život i intimu!!! Jedna stvar me muči, a to je kako se taj čovijek /žena nakon trenutka istine pogleda u ogledalo!!!! Svima je obznanio razne gadosti a nema ni za kavu. u zid u zid u zid

Kakvi gjupani!!!! Tak im i treba, to bi ja uveo i u BB, na kraju, onaj zadnji tjedan im dat zadatak koji moraju igrati u svu lovu ali da bude naravno neriješiv. Žao nam je ali odlazite kuću praznih đepova!!!!!!
[Vrh] Go down
https://weedlover.4umer.com
Dr.Olja
Zakačenko
Zakačenko
Dr.Olja

Female Broj postova : 741
Starost : 43
Points : 513
Registration date : 10.02.2009

Trenutak istine- namještaljka Vide
PostajNaslov: Re: Trenutak istine- namještaljka   Trenutak istine- namještaljka I_icon_minitimečet oľu 12, 2009 11:56 am

Da, da. Mjenjam zenu! Ajme koja je to debilana! Od svih tih reality sranja to je definitivno vrhunac! Meni je to na granici swinganja!
[Vrh] Go down
Stojko
Bog i batina
Bog i batina
Stojko

Male Broj postova : 3679
Starost : 40
Lokacija : Zelina
Points : 3181
Registration date : 09.02.2009

Trenutak istine- namještaljka Vide
PostajNaslov: Re: Trenutak istine- namještaljka   Trenutak istine- namještaljka I_icon_minitimepet oľu 13, 2009 1:04 pm

Nemojmo zaboraviti "Odred za čistoću"!!!!!!!!!!!!!

Zbljuv, zbljuv!!!!!!!!! seronja
[Vrh] Go down
https://weedlover.4umer.com
honeybunny
Diler
Diler
honeybunny

Female Broj postova : 3372
Starost : 39
Lokacija : Molim lijepo administratora da ne drka po mom profilu :)
Points : 2908
Registration date : 09.02.2009

Trenutak istine- namještaljka Vide
PostajNaslov: Re: Trenutak istine- namještaljka   Trenutak istine- namještaljka I_icon_minitimepet oľu 13, 2009 2:35 pm

Stojko je napisao/la:
Nemojmo zaboraviti "Odred za čistoću"!!!!!!!!!!!!!

Zbljuv, zbljuv!!!!!!!!! seronja


da, ok slažem se da je to kaj vidimo tam odvratno, al ipak ne bi tu emisiju trpala u isti koš sa trenutkom istine. ljudi žive ko svinje, priznaju to, ne da im se čistit, dođe neko i počisti. ne zgražam se nad tim kaj su to odlučili priznat na telki, nego samo nad tim kak su mogli tak živjet do sad i bit tak prljavi.
[Vrh] Go down
Dr.Olja
Zakačenko
Zakačenko
Dr.Olja

Female Broj postova : 741
Starost : 43
Points : 513
Registration date : 10.02.2009

Trenutak istine- namještaljka Vide
PostajNaslov: Re: Trenutak istine- namještaljka   Trenutak istine- namještaljka I_icon_minitimepet oľu 13, 2009 6:11 pm

A i u odredu za cistocu se moze nac puno korisnih savjeta za ciscenje bez hrpe kemikalija pa je tako i ekoloskije.
[Vrh] Go down
Stojko
Bog i batina
Bog i batina
Stojko

Male Broj postova : 3679
Starost : 40
Lokacija : Zelina
Points : 3181
Registration date : 09.02.2009

Trenutak istine- namještaljka Vide
PostajNaslov: Re: Trenutak istine- namještaljka   Trenutak istine- namještaljka I_icon_minitimepet oľu 27, 2009 12:54 pm

Priznali zločine i idu na sud! smjehic


Katerina Savić-Krstić i Goran Pavlović nastupili su u kvizu Trenutak istine na srbijanskoj televiziji RTV Pink. Priznali su teška kaznena djela te je tužiteljstvo u četvrtak pokrenulo istragu. Katerina je pred kamerama rekla da je kamatarenjem zaradila stan. Kamate su bile 10 posto, a u zatvor bi mogla na tri do osam godina. Ipak, Katerina u kamatarenju ne vidi ništa loše. Novac, pak, koji je posuđivala, zaradila je striptizom.
- To su moji novci. Zaradila sam ih pošteno, striptizom, i mogu s njima što hoću - rekla je za srbijanski Press. Objasnila i kako je na 500 eura, koje bi posudila, dobila 50 eura kamate. Goran je, pak, priznao da je podmitio državnog službenika te da državi ne plaća porez. Podmićivanje je nazvao uobičajenim u biznisu. On je državnom službeniku 'poklonio' mobitel. Njemu prijati do pet godina zatvora. RTV Pink će tužiteljstvu ustupiti originalnu snimku kviza.
- Nedopustivo je da se kršenjem zakona tako hvale - rekao je tužitelj Tomo Zorić. Optužene očekuju kazne i do osam godina zatvora.

24sata.hr
[Vrh] Go down
https://weedlover.4umer.com
honeybunny
Diler
Diler
honeybunny

Female Broj postova : 3372
Starost : 39
Lokacija : Molim lijepo administratora da ne drka po mom profilu :)
Points : 2908
Registration date : 09.02.2009

Trenutak istine- namještaljka Vide
PostajNaslov: Re: Trenutak istine- namještaljka   Trenutak istine- namještaljka I_icon_minitimepet oľu 27, 2009 8:05 pm

Bože, koji apsurd!!!nevjerojatno do kud ide ljudska glupost.... u zid
[Vrh] Go down
Stojko
Bog i batina
Bog i batina
Stojko

Male Broj postova : 3679
Starost : 40
Lokacija : Zelina
Points : 3181
Registration date : 09.02.2009

Trenutak istine- namještaljka Vide
PostajNaslov: Re: Trenutak istine- namještaljka   Trenutak istine- namještaljka I_icon_minitimepet oľu 27, 2009 10:22 pm

honeybunny je napisao/la:
Bože, koji apsurd!!!nevjerojatno do kud ide ljudska glupost.... u zid


Velim ja, ljudi prodaju svoje živote za šaku čavli!!!!!!! seronja
[Vrh] Go down
https://weedlover.4umer.com
Sponsored content




Trenutak istine- namještaljka Vide
PostajNaslov: Re: Trenutak istine- namještaljka   Trenutak istine- namještaljka I_icon_minitime

[Vrh] Go down

Trenutak istine- namještaljka

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum: Ne moľeą odgovarati na postove.
Weedlovers :: For fun :: Ono nekaj di se pise bezveze -