Weedlovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Weedlovers

..So high....
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
Opet malo ništa
Dobrodošao/la natrag:

 

Gay je bolest

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : 1, 2  Next
Autor/ica Poruka
Stojko
Bog i batina
Bog i batina
Stojko

Male Broj postova : 3679
Starost : 40
Lokacija : Zelina
Points : 3181
Registration date : 09.02.2009

Gay je bolest Vide
PostajNaslov: Gay je bolest   Gay je bolest I_icon_minitimesri oľu 11, 2009 6:28 pm

IAKO je posljednja šansa za spas plave patke u Velikoj Britaniji bila da se ženka Cherry pari s jednim od dva preostala mužjaka, Benom i Jerryjem, to se nažalost nije dogodilo. Dok između nje i Bena, kojeg je prvog upoznala, nije bilo nikakve kemije, plava patka Cherry se zagrijala za Jerryja, koji je samo zbog nje došao direkt iz Londona. Čak i kada je pokazala jasne znakove da je spremna za parenje s njim, Jerry je nije doživio već je svu svoju pažnju preusmjerio na Bena.

"Svi kažu kako su slatki par, a ne znaju da su gay"

Njihova privlačnost je bila obostrana što se dalo zaključiti prema njihovom ponašanju. Naime, Ben i Jerry cijele dane provode zajedno i na ženku patku uopće ne obraćaju pažnju, štoviše, ignoriraju je. S obzirom da je u pitanju opstanak istrijebljene vrste u Britaniji ravnatelj utočišta Paul Stevens u kojemu su smještene patke je isprva bio jako razočaran, ali sada je samo sretan zbog njih.

"Posjetitelji parka misle kako su sladak par. Ljudi iz cijele zemlje dolaze kako bi ih vidjeli, ali svi oni zapravo ne znaju da su oni gay par", izjavio je Stevens koji također kaže kako ljubav gay patki ne smeta ženki Cherry već ke sretna što ne mora trpjeti njihova udvaranja. "Bilo bi uistinu predivno kada bih ona snijela jaja, ali ruku na srce, Ben i Jerry su zaista prekrasan par", zaključio je ravnatelj.


INDEX.hr
[Vrh] Go down
https://weedlover.4umer.com
Stojko
Bog i batina
Bog i batina
Stojko

Male Broj postova : 3679
Starost : 40
Lokacija : Zelina
Points : 3181
Registration date : 09.02.2009

Gay je bolest Vide
PostajNaslov: Re: Gay je bolest   Gay je bolest I_icon_minitimesri oľu 11, 2009 6:31 pm

Mater vam jebem pačiju, tak vam i treba, izumrite svi.
Da se bar tako priroda oće obraniti i od ljudi.

Ko što jednom pokojni Spajić reče:" Dajte im sve, kuće, hranu, drogu, alkohol i nek žive u sretnoj zajednici kolko god dugo mogu!!!"
[Vrh] Go down
https://weedlover.4umer.com
honeybunny
Diler
Diler
honeybunny

Female Broj postova : 3372
Starost : 39
Lokacija : Molim lijepo administratora da ne drka po mom profilu :)
Points : 2908
Registration date : 09.02.2009

Gay je bolest Vide
PostajNaslov: Re: Gay je bolest   Gay je bolest I_icon_minitimečet oľu 12, 2009 6:03 pm

opće ne znam kaj bi tu skomentirala...iskreno, živo mi se jebe s kim se patke, guske, pesi, mačke, štakori, zlatne ribice, hrči, žirafe i ostale živine pa tako i ljudi jebu!samo da ja to ne moram gledat.
[Vrh] Go down
Stojko
Bog i batina
Bog i batina
Stojko

Male Broj postova : 3679
Starost : 40
Lokacija : Zelina
Points : 3181
Registration date : 09.02.2009

Gay je bolest Vide
PostajNaslov: Re: Gay je bolest   Gay je bolest I_icon_minitimepet oľu 13, 2009 1:26 pm

honeybunny je napisao/la:
opće ne znam kaj bi tu skomentirala...iskreno, živo mi se jebe s kim se patke, guske, pesi, mačke, štakori, zlatne ribice, hrči, žirafe i ostale živine pa tako i ljudi jebu!samo da ja to ne moram gledat.


Jasno je da te boli briga ali evo pa nek kazu da je to normalno u prirodi!!!! NIJEEEEEEE
to je anomalija koja rezultira izumiranjem vrste!!!!! Zamisli da svi pocnu razmišljati kako je to normalno!!!!
[Vrh] Go down
https://weedlover.4umer.com
honeybunny
Diler
Diler
honeybunny

Female Broj postova : 3372
Starost : 39
Lokacija : Molim lijepo administratora da ne drka po mom profilu :)
Points : 2908
Registration date : 09.02.2009

Gay je bolest Vide
PostajNaslov: Re: Gay je bolest   Gay je bolest I_icon_minitimepet oľu 13, 2009 2:31 pm

da, imaš praf. dakle, da, postoji u prirodi, al to su totalno rijetki i izolirani slučajevi. ako postoji u životinjskom svijetu, zašto ne bi i među ljudima? sve to stoji, al činjenica je da je to stvarno anomalija. ko mutacija, priroda se zajebala....
[Vrh] Go down
Dr.Olja
Zakačenko
Zakačenko
Dr.Olja

Female Broj postova : 741
Starost : 43
Points : 513
Registration date : 10.02.2009

Gay je bolest Vide
PostajNaslov: Re: Gay je bolest   Gay je bolest I_icon_minitimepet oľu 13, 2009 6:10 pm

Stojko je napisao/la:
Mater vam jebem pačiju, tak vam i treba, izumrite svi.
Da se bar tako priroda oće obraniti i od ljudi.

???? Kaj je s tobom??
[Vrh] Go down
Stojko
Bog i batina
Bog i batina
Stojko

Male Broj postova : 3679
Starost : 40
Lokacija : Zelina
Points : 3181
Registration date : 09.02.2009

Gay je bolest Vide
PostajNaslov: Re: Gay je bolest   Gay je bolest I_icon_minitimepet oľu 13, 2009 6:15 pm

Dr.Olja je napisao/la:
Stojko je napisao/la:
Mater vam jebem pačiju, tak vam i treba, izumrite svi.
Da se bar tako priroda oće obraniti i od ljudi.

???? Kaj je s tobom??


Kako kaj je, neče se karat jer su pederi a vrsta im izumire!!!!!!!
[Vrh] Go down
https://weedlover.4umer.com
Dr.Olja
Zakačenko
Zakačenko
Dr.Olja

Female Broj postova : 741
Starost : 43
Points : 513
Registration date : 10.02.2009

Gay je bolest Vide
PostajNaslov: Re: Gay je bolest   Gay je bolest I_icon_minitimepet oľu 13, 2009 6:22 pm

Stojko je napisao/la:
Dr.Olja je napisao/la:
Stojko je napisao/la:
Mater vam jebem pačiju, tak vam i treba, izumrite svi.
Da se bar tako priroda oće obraniti i od ljudi.

???? Kaj je s tobom??


Kako kaj je, neče se karat jer su pederi a vrsta im izumire!!!!!!!

Dobro, i?
[Vrh] Go down
Stojko
Bog i batina
Bog i batina
Stojko

Male Broj postova : 3679
Starost : 40
Lokacija : Zelina
Points : 3181
Registration date : 09.02.2009

Gay je bolest Vide
PostajNaslov: Re: Gay je bolest   Gay je bolest I_icon_minitimepet oľu 13, 2009 6:24 pm

Pa ništa samo su jako gluuuuuuuupi i užasno me živciraju!!!!
Očeš mi reći da hladnokrvno gledaš na izmiranje jedne vrste, kaj nije dosta kaj su ih ljudi potamanili nekoliko, sad su se još i popederile.
Ja nemrem ostat neutralan!!!!
[Vrh] Go down
https://weedlover.4umer.com
Dr.Olja
Zakačenko
Zakačenko
Dr.Olja

Female Broj postova : 741
Starost : 43
Points : 513
Registration date : 10.02.2009

Gay je bolest Vide
PostajNaslov: Re: Gay je bolest   Gay je bolest I_icon_minitimepet oľu 13, 2009 6:27 pm

Ok, al ti jebes mater patkama a ne ljudima koji su ih doveli do izumiranjua vrste!
[Vrh] Go down
Stojko
Bog i batina
Bog i batina
Stojko

Male Broj postova : 3679
Starost : 40
Lokacija : Zelina
Points : 3181
Registration date : 09.02.2009

Gay je bolest Vide
PostajNaslov: Re: Gay je bolest   Gay je bolest I_icon_minitimepet oľu 13, 2009 6:29 pm

Dr.Olja je napisao/la:
Ok, al ti jebes mater patkama a ne ljudima koji su ih doveli do izumiranjua vrste!

Članak se odnosi na patke pedere, i na to kako se nemru razmnožit, uopče nije upitna moja srđba na ljude po tom pitanju samo sam sad ljut na tog jebenog modnog pačića!!!!!!
[Vrh] Go down
https://weedlover.4umer.com
Dr.Olja
Zakačenko
Zakačenko
Dr.Olja

Female Broj postova : 741
Starost : 43
Points : 513
Registration date : 10.02.2009

Gay je bolest Vide
PostajNaslov: Re: Gay je bolest   Gay je bolest I_icon_minitimepet oľu 13, 2009 6:33 pm

Pa naravno, zakaj bi oni imali pravo izbora svoje sexualne orijentacije? Eh, svasta...
[Vrh] Go down
Stojko
Bog i batina
Bog i batina
Stojko

Male Broj postova : 3679
Starost : 40
Lokacija : Zelina
Points : 3181
Registration date : 09.02.2009

Gay je bolest Vide
PostajNaslov: Re: Gay je bolest   Gay je bolest I_icon_minitimepet oľu 13, 2009 6:35 pm

Dr.Olja je napisao/la:
Pa naravno, zakaj bi oni imali pravo izbora svoje sexualne orijentacije? Eh, svasta...

Pa u tome i je stvar, kod ljudi i mrava i komaraca nije big dil ali koda rijetkih vrsta dolazi do jasnog pokazatelja kolko je to bolesno i neprirodno!

Nek patak mrči koga hoče ali to je prirodna anomalija i to je moja poanta!
[Vrh] Go down
https://weedlover.4umer.com
Dr.Olja
Zakačenko
Zakačenko
Dr.Olja

Female Broj postova : 741
Starost : 43
Points : 513
Registration date : 10.02.2009

Gay je bolest Vide
PostajNaslov: Re: Gay je bolest   Gay je bolest I_icon_minitimepet oľu 13, 2009 6:37 pm

Sve anomalije i mutacije u prirodi su izazvali ljudi. I sad se bune jer nesto nije onako kako su si zamislili....Strasno!
[Vrh] Go down
honeybunny
Diler
Diler
honeybunny

Female Broj postova : 3372
Starost : 39
Lokacija : Molim lijepo administratora da ne drka po mom profilu :)
Points : 2908
Registration date : 09.02.2009

Gay je bolest Vide
PostajNaslov: Re: Gay je bolest   Gay je bolest I_icon_minitimepon oľu 16, 2009 1:44 pm

Dr.Olja je napisao/la:
Sve anomalije i mutacije u prirodi su izazvali ljudi. I sad se bune jer nesto nije onako kako su si zamislili....Strasno!

ovo nije istina. anomalije i mutacije, osim što mogu bit izazvane nekim vanjskim faktorima, mogu biti i spontane, dakle jednostavno se dogode, kao i kod ljudi. i čisto sumnjam da su ljudi ikako mogli utjecat na to na jedna patka postane peder. ljudi su izlovili životinje i uništili im staništa, to stoji, ali da su baš krivi za SVE mutacije na razini gena i kromosoma, u to čisto sumnjam. u krajnjoj liniji, postoji nešto što se zove prirodna selekcija.
[Vrh] Go down
Stojko
Bog i batina
Bog i batina
Stojko

Male Broj postova : 3679
Starost : 40
Lokacija : Zelina
Points : 3181
Registration date : 09.02.2009

Gay je bolest Vide
PostajNaslov: Re: Gay je bolest   Gay je bolest I_icon_minitimepon oľu 16, 2009 7:15 pm

honeybunny je napisao/la:
Dr.Olja je napisao/la:
Sve anomalije i mutacije u prirodi su izazvali ljudi. I sad se bune jer nesto nije onako kako su si zamislili....Strasno!

ovo nije istina. anomalije i mutacije, osim što mogu bit izazvane nekim vanjskim faktorima, mogu biti i spontane, dakle jednostavno se dogode, kao i kod ljudi. i čisto sumnjam da su ljudi ikako mogli utjecat na to na jedna patka postane peder. ljudi su izlovili životinje i uništili im staništa, to stoji, ali da su baš krivi za SVE mutacije na razini gena i kromosoma, u to čisto sumnjam. u krajnjoj liniji, postoji nešto što se zove prirodna selekcija.


pusa
[Vrh] Go down
https://weedlover.4umer.com
Dr.Olja
Zakačenko
Zakačenko
Dr.Olja

Female Broj postova : 741
Starost : 43
Points : 513
Registration date : 10.02.2009

Gay je bolest Vide
PostajNaslov: Re: Gay je bolest   Gay je bolest I_icon_minitimeuto oľu 17, 2009 2:07 am

Znaci razne mutacije nisu mogle nastati oneciscenjem zraka, voda, okolisa?
[Vrh] Go down
honeybunny
Diler
Diler
honeybunny

Female Broj postova : 3372
Starost : 39
Lokacija : Molim lijepo administratora da ne drka po mom profilu :)
Points : 2908
Registration date : 09.02.2009

Gay je bolest Vide
PostajNaslov: Re: Gay je bolest   Gay je bolest I_icon_minitimeuto oľu 17, 2009 12:05 pm

Dr.Olja je napisao/la:
Znaci razne mutacije nisu mogle nastati oneciscenjem zraka, voda, okolisa?

a ja sam ti napisala ovo: anomalije i mutacije, osim što mogu bit izazvane nekim vanjskim faktorima ... što znači da priznajem da ih je moguće izazvati raznim kemikalijama, otrovima ili zračenjima, isto kao i kod ljudi (Černobil). Ali ti si napisala da su SVE anomalije i mutacije izazvali ljudi, što nije točno. Osim toga, tu se raspravlja o pederluku kao o PRIRODNOJ anomaliji, što sigurno nisu mogli izazvati ljudi sa onečišćenjem zraka, vode, okoliša.
[Vrh] Go down
Dr.Olja
Zakačenko
Zakačenko
Dr.Olja

Female Broj postova : 741
Starost : 43
Points : 513
Registration date : 10.02.2009

Gay je bolest Vide
PostajNaslov: Re: Gay je bolest   Gay je bolest I_icon_minitimeuto oľu 24, 2009 1:51 pm

honeybunny je napisao/la:

Osim toga, tu se raspravlja o pederluku kao o PRIRODNOJ anomaliji, što sigurno nisu mogli izazvati ljudi sa onečišćenjem zraka, vode, okoliša.

I u cemu je onda problem? I ja smatram da je to prirodno, doduse nebi to nazvala anomalijom.
[Vrh] Go down
honeybunny
Diler
Diler
honeybunny

Female Broj postova : 3372
Starost : 39
Lokacija : Molim lijepo administratora da ne drka po mom profilu :)
Points : 2908
Registration date : 09.02.2009

Gay je bolest Vide
PostajNaslov: Re: Gay je bolest   Gay je bolest I_icon_minitimeuto oľu 24, 2009 2:26 pm

Dr.Olja je napisao/la:


I u cemu je onda problem? I ja smatram da je to prirodno, doduse nebi to nazvala anomalijom.


zapravo bi trebalo reći neprirodno, al se pojavljuje u prirodi ponekad odnosno rijetko pa je po tom pitanju anomalija - znači nekakva iznimka...
[Vrh] Go down
Stojko
Bog i batina
Bog i batina
Stojko

Male Broj postova : 3679
Starost : 40
Lokacija : Zelina
Points : 3181
Registration date : 09.02.2009

Gay je bolest Vide
PostajNaslov: Re: Gay je bolest   Gay je bolest I_icon_minitimeuto oľu 24, 2009 4:22 pm

Dr.Olja je napisao/la:
honeybunny je napisao/la:

Osim toga, tu se raspravlja o pederluku kao o PRIRODNOJ anomaliji, što sigurno nisu mogli izazvati ljudi sa onečišćenjem zraka, vode, okoliša.

I u cemu je onda problem? I ja smatram da je to prirodno, doduse nebi to nazvala anomalijom.

Kad si vidjela da je u prirodi normalno da vrsta radi na svoju štetu, nebi opstali da je tako, to može samo debilni čovijek, sam sebe uništavati!!!!!! u zid
[Vrh] Go down
https://weedlover.4umer.com
Dr.Olja
Zakačenko
Zakačenko
Dr.Olja

Female Broj postova : 741
Starost : 43
Points : 513
Registration date : 10.02.2009

Gay je bolest Vide
PostajNaslov: Re: Gay je bolest   Gay je bolest I_icon_minitimeuto oľu 24, 2009 8:29 pm

Ok Stojko, al cemu onda ovo:

Stojko je napisao/la:
Mater vam jebem pačiju, tak vam i treba, izumrite svi.

To je ono kaj je mene raspizdilo!
[Vrh] Go down
Stojko
Bog i batina
Bog i batina
Stojko

Male Broj postova : 3679
Starost : 40
Lokacija : Zelina
Points : 3181
Registration date : 09.02.2009

Gay je bolest Vide
PostajNaslov: Re: Gay je bolest   Gay je bolest I_icon_minitimeuto oľu 24, 2009 9:21 pm

Dr.Olja je napisao/la:
Ok Stojko, al cemu onda ovo:

Stojko je napisao/la:
Mater vam jebem pačiju, tak vam i treba, izumrite svi.

To je ono kaj je mene raspizdilo!


Moja ljutnja jer se potvrđuje kako pederluk donosi loše stvari za vrstu!!!

Mater vam jebem je bilo onako zbog velike srdžbe!!!!!
[Vrh] Go down
https://weedlover.4umer.com
Dr.Olja
Zakačenko
Zakačenko
Dr.Olja

Female Broj postova : 741
Starost : 43
Points : 513
Registration date : 10.02.2009

Gay je bolest Vide
PostajNaslov: Re: Gay je bolest   Gay je bolest I_icon_minitimeuto oľu 24, 2009 10:03 pm

Pa po tome bi i ljudi trebali izumrijet zbog pederluka!

Ti si malo homofob a?
[Vrh] Go down
Stojko
Bog i batina
Bog i batina
Stojko

Male Broj postova : 3679
Starost : 40
Lokacija : Zelina
Points : 3181
Registration date : 09.02.2009

Gay je bolest Vide
PostajNaslov: Re: Gay je bolest   Gay je bolest I_icon_minitimeuto oľu 24, 2009 10:15 pm

Dr.Olja je napisao/la:
Pa po tome bi i ljudi trebali izumrijet zbog pederluka!

Ako i malo razmisliš doći češ do jesnostavnog zaključka "DA"!!!!!!!!!
Neznam kako ti zamišljaš da će recimo grad koji napuniš pederima /lezbama opstati dulje od 100 godina??????????



Dr.Olja je napisao/la:

Ti si malo homofob a?

"Realist" bi ja rekao!!!!
[Vrh] Go down
https://weedlover.4umer.com
Sponsored content




Gay je bolest Vide
PostajNaslov: Re: Gay je bolest   Gay je bolest I_icon_minitime

[Vrh] Go down

Gay je bolest

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 2. Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum: Ne moľeą odgovarati na postove.
Weedlovers :: Svašta nešto :: Ružno -