Weedlovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Weedlovers

..So high....
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
Opet malo ništa
Dobrodošao/la natrag:

 

Nevinost za školovanje

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/ica Poruka
Stojko
Bog i batina
Bog i batina
Stojko

Male Broj postova : 3679
Starost : 40
Lokacija : Zelina
Points : 3181
Registration date : 09.02.2009

Nevinost za školovanje Vide
PostajNaslov: Nevinost za školovanje   Nevinost za školovanje I_icon_minitimepet oľu 27, 2009 12:57 pm

Rumunjska studentica Alina Percea (18) iz Caracala u okrugu Olt stavila je djevičanstvo na internetsku prodaju kako bi platila troškove fakulteta. Objavila je oglas na njemačkoj stranici gesext.de koja je specijalizirana za pronalaženje partnera i erotske aukcije. Napisala je kako je teška 50 kilograma i visoka 1,75 metara. Traži nježnog, pristojnog i darežljivog muškarca. Spavat će s njim bez kondoma ako pokaže potvrdu da je zdrav.
- Ne pušim i imam ginekološku potvrdu da sam djevica. Želim da moj prvi put bude poseban i ne prebrz - dodala je.
Najveći ponuđač može provesti s njom vikend u hotelu ako, naravno, plati troškove putovanja i smještaja. Odlučila je pokrenuti aukciju kako bi prikupila dovoljno novca za školovanje . Ali, nada se da će pobjednik postati njezin suprug. Trenutačna ponuda je 37.000 kuna, a Alina priželjkuje da će u naredna tri dana, koliko još aukcija traje, narasti na 370.000 kuna.

24sata.hr
[Vrh] Go down
https://weedlover.4umer.com
Stojko
Bog i batina
Bog i batina
Stojko

Male Broj postova : 3679
Starost : 40
Lokacija : Zelina
Points : 3181
Registration date : 09.02.2009

Nevinost za školovanje Vide
PostajNaslov: Re: Nevinost za školovanje   Nevinost za školovanje I_icon_minitimepet oľu 27, 2009 12:58 pm

Dobra trampa nema kaj, jedino mi nije jasno zašto to ljudi plačaju kad je grad pun djevica koje isto prodaju za cugu dvije....... misli
[Vrh] Go down
https://weedlover.4umer.com
Dr.Olja
Zakačenko
Zakačenko
Dr.Olja

Female Broj postova : 741
Starost : 43
Points : 513
Registration date : 10.02.2009

Nevinost za školovanje Vide
PostajNaslov: Re: Nevinost za školovanje   Nevinost za školovanje I_icon_minitimepet oľu 27, 2009 1:36 pm

Ocito joj ne treba skolovanje, poduzetna je svakako, moze bez beda obrt otvorit!
[Vrh] Go down
Stojko
Bog i batina
Bog i batina
Stojko

Male Broj postova : 3679
Starost : 40
Lokacija : Zelina
Points : 3181
Registration date : 09.02.2009

Nevinost za školovanje Vide
PostajNaslov: Re: Nevinost za školovanje   Nevinost za školovanje I_icon_minitimepet oľu 27, 2009 1:47 pm

Dr.Olja je napisao/la:
Ocito joj ne treba skolovanje, poduzetna je svakako, moze bez beda obrt otvorit!


Ma neeeee, to je onda nemoralno, ovako se ljudi sažale jer je za školovanje!!!!!
[Vrh] Go down
https://weedlover.4umer.com
Sponsored content




Nevinost za školovanje Vide
PostajNaslov: Re: Nevinost za školovanje   Nevinost za školovanje I_icon_minitime

[Vrh] Go down

Nevinost za školovanje

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum: Ne moľeą odgovarati na postove.
Weedlovers :: Svašta nešto :: Lijepo -