Weedlovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Weedlovers

..So high....
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
Opet malo ništa
Dobrodošao/la natrag:

 

Silovanje jedno molim

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/ica Poruka
Stojko
Bog i batina
Bog i batina
Stojko

Male Broj postova : 3679
Starost : 40
Lokacija : Zelina
Points : 3181
Registration date : 09.02.2009

Silovanje jedno molim Vide
PostajNaslov: Silovanje jedno molim   Silovanje jedno molim I_icon_minitimeuto oľu 31, 2009 1:38 pm

AFGANISTANSKOG predsjednika Hamida Karzaija optužuje se da želi dobiti izbore poduprijevši zakon za koji UN tvrdi da ozakonjuje silovanje u braku i zabranjuje ženi da napušta kuću bez dozvole supruga.

Završni prijedlog ovog zakona kojega je afganistanski predsjednik potpisao ranije ovog mjeseca nije objavljen. Navodno u tome zakonu piše kako žena kuću bez dozvole može napustiti samo kada se školuje, traži posao ili posjećuje liječnika. Ono što je posebno "uzbudilo" Zapad je odredba da žena suprugu ne može odbiti seks, piše Guardian.

Senatorica u Gornjem domu afganistanskog parlamenta Humaira Namati rekla je kako je taj zakon gori nego oni koji su doneseni u vrijeme Talibana. Afganistanski ustav dopušta Šijitima da imaju odvojeno obiteljsko pravo temeljeno na vjeri, ali se jamči i jednaka prava žena.

Index.hr
[Vrh] Go down
https://weedlover.4umer.com
Stojko
Bog i batina
Bog i batina
Stojko

Male Broj postova : 3679
Starost : 40
Lokacija : Zelina
Points : 3181
Registration date : 09.02.2009

Silovanje jedno molim Vide
PostajNaslov: Re: Silovanje jedno molim   Silovanje jedno molim I_icon_minitimeuto oľu 31, 2009 1:48 pm

Kasnije sam naišao na podatak da žena ukoliko želi tužiti "muža" za silovanje mora imati: pazite sad: 4 (četiri) muška svijedoka!!!!!!!!!!!!

Koji bolesnici!!!!! ANArhija
[Vrh] Go down
https://weedlover.4umer.com
honeybunny
Diler
Diler
honeybunny

Female Broj postova : 3372
Starost : 39
Lokacija : Molim lijepo administratora da ne drka po mom profilu :)
Points : 2908
Registration date : 09.02.2009

Silovanje jedno molim Vide
PostajNaslov: Re: Silovanje jedno molim   Silovanje jedno molim I_icon_minitimeuto oľu 31, 2009 2:49 pm

Meni je naprosto nevjerojatno da u 21. stoljeću još ima takvih idiotskih, omalovažavajućih i ponižavajućih zakona i običaja. Evo ja stvarno ne mogu to shvatit. Isto ko i obrezivanje žena u Africi. Mislim, čime su žene zaslužile takvu okrutnost??? Ne, ne, neću uopće, sam bum se uzrujala.... u zid
[Vrh] Go down
Sponsored content




Silovanje jedno molim Vide
PostajNaslov: Re: Silovanje jedno molim   Silovanje jedno molim I_icon_minitime

[Vrh] Go down

Silovanje jedno molim

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum: Ne moľeą odgovarati na postove.
Weedlovers :: Svašta nešto :: Ružno -